درباره بیوسیف ...

بیوسیف

اهتمام به ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جوامع انسانی همیشه به عنوان یکی از مهمترین اهداف دولتها و کشورهای جهان مطرح بوده است، در چند دهه اخیر سازمان بهداشت جهانی با همکاری و هماهنگی دولتها و سازمان های بین المللی، سعی در پیشگیری ومبارزه با شیوع بسیاری از بیماری های مسری نموده و تا حدی در نقاط مختلف جهان نیز به موفقیت هایی دست یافته اند.
در کشور عزیزمان ایران نیز توجه به این امر خطیر از اهم برنامه های وزارت بهداشت و سازمانهای مربوطه بوده، به طوری که بعضی از بیماری های لا علاج همچون فلج اطفال در ایران ریشه کن شده است. در سال های اخیر شیوع بیماریهای عفونی مانند هپاتیت A و B و ایدز (H.I.V) رو به افزایش بوده بطوری که جهت کنترل آن روش های مختلفی از سوی مسئولین امر، پیشنهاد و اجرا گردیده است. یکی از راه های انتقال اینگونه بیماری ها، انتقال ویروس از طریق تماس با خون آلوده میباشد که بر اثر خراشیدگی و بریدگی با اشیاء تیز و برنده در سطح بدن ایجاد میگردد.
استفاده از ظروف مخصوص جمع آوری اشیاء تیز و برنده و آلوده بیمارستانی یا sharp countainer  در مراکز بهداشتــی درمانی کمک شایانــی به جلوگیـری از تماس با اینگونــه اشیاء نموده است. شرکت پارسیان ایمن کیمیا افتخار دارد بعنوان اولین تولید کننده  سیفتی باکس ( safety box ) استاندارد در شرق کشور با نام تجاری (BioSafe) همگام با دیگر سازمانها، دست اندرکاران سلامت و بهداشت جامعه گامهایی هر چند کوچک در جهت نیل به این هدف مقدس بردارد. این شرکت با تولید انواع سیفتی باکس استاندارد در اشکال و اندازه های مختلف و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، اقدام به تولید این کالا نموده است، که پس از انجام آزمایش های کنترل کیفی در مجهزترین آزمایشگاه های موجود و نیز رعایت دقت در مونتاژ، بسته بندی و ارسال کالا سعی در جلب رضایت همه جانبه مصرف کنندگان محترم دارد. به امید روزی که در جامعه ایران پیشگیری از بیماری ها یک گام جلوتر از درمان آنها باشد.