درباره ما

شرکت پارسیان ایمن کیمیا تولیدکننده
ظروف یکبار مصرف پزشکی و سیفتی باکس

اهتمام به ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جوامع انسانی همیشه به عنوان یکی از مهمترین اهداف دولتها و کشورهای جهان مطرح بوده است، در چند دهه اخیر سازمان بهداشت جهانی با همکاری و هماهنگی دولتها و سازمان های بین المللی، سعی در پیشگیری ومبارزه با شیوع بسیاری از بیماری های مسری نموده و تا حدی در نقاط مختلف جهان نیز به موفقیت هایی دست یافته اند.در کشور عزیزمان ایران نیز توجه به این امر خطیر از اهم برنامه های وزارت بهداشت و سازمانهای مربوطه بوده، به طوری که بعضی از بیماری های لا علاج همچون فلج اطفال در ایران ریشه کن شده است. در سال های اخیر شیوع بیماریهای عفونی مانند هپاتیت A و B و ایدز (H.I.V) رو به افزایش بوده بطوری که جهت کنترل آن روش های مختلفی از سوی مسئولین امر، پیشنهاد و اجرا گردیده است. یکی از راه های انتقال اینگونه بیماری ها، انتقال ویروس از طریق تماس با خون آلوده میباشد که بر اثر خراشیدگی و بریدگی با اشیاء تیز و برنده در سطح بدن ایجاد میگردد.استفاده از ظروف مخصوص جمع آوری اشیاء تیز و برنده و آلوده بیمارستانی یا sharps container  در مراکز بهداشتــی درمانی کمک شایانــی به جلوگیـری از تماس با اینگونــه اشیاء نموده است. شرکت پارسیان ایمن کیمیا افتخار دارد بعنوان اولین تولید کننده  سیفتی باکس ( safety box ) استاندارد در شرق کشور با نام تجاری (BioSafe) همگام با دیگر سازمانها، دست اندرکاران سلامت و بهداشت جامعه گامهایی هر چند کوچک در جهت نیل به این هدف مقدس بردارد. این شرکت با تولید انواع سیفتی باکس استاندارد در اشکال و اندازه های مختلف و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، اقدام به تولید این کالا نموده است، که پس از انجام آزمایش های کنترل کیفی در مجهزترین آزمایشگاه های موجود و نیز رعایت دقت در مونتاژ، بسته بندی و ارسال کالا سعی در جلب رضایت همه جانبه مصرف کنندگان محترم دارد. به امید روزی که در جامعه ایران پیشگیری از بیماری ها یک گام جلوتر از درمان آنها باشد.

  محصولات
BIO SAFE

همه محصولات در رنگهای مختلف تولید میشوند و باتوجه به سفارش مشتری قابل تغییر است.سیفتی باکس ها در سایزهای مختلف و مدل های مختلف تولید می شوند و کاملا قابل اتو کلاو و استاندارد می باشند.

سیفتی باکس (safety box)

سیفتی باکس استوانه ای

 • سیفتی باکس 1 لیتری
 • سیفتی باکس 1.5 لیتری
 • سیفتی باکس 2 لیتری
 • سیفتی باکس 2.5 لیتری
 • سیفتی باکس 3 لیتری
 • سیفتی باکس 5 لیتری
 • سیفتی باکس 7 لیتری
 • سیفتی باکس 12 لیتری(صدفی و معمولی)

سیفتی باکس مکعبی

 • سیفتی باکس نیم لیتری(جیبی)
 • سیفتی باکس 4 لیتری
 • سیفتی باکس 8 لیتری
 • سیفتی باکس 15 لیتری

سیفتی باکس آنتی باکتریال 12 لیتری استوانه ای

انواع نگهدارنده سیفتی باکس(هولدر)

نگهدارنده آویز

نگهدارنده دیواری

نگهدارنده ستونی دومنظوره

پایه هولدر ساده و دو منظوره

ظروف بیمارستانی(Gallipots and Dressing Trays)

رسیور قلوه ای در سایز های 500cc و800cc

سینی پانسمان

گالیپات (پیاله پزشکی)150cc

چوب زبان (آبسلانگ)

لگن و لوله ادرار(Bed Pan and Urinals)

لوله ادرار زنانه

لوله ادرار مردانه

لگن زیر بیمار

سطل زباله پدالی مخصوص بیمارستان


 

افتخارات و
گواهینامه ها

 

 

شرکت پارسیان ایمن کیمیا در راستای استراتژی ارتقای کیفیت و استانداردسازی محصولات خود موفق به دریافت پروانه بهره برداری از سازمان صنعت و معدن و تجارت و گواهینامه استاندارد از اداره کل استاندارد، گواهینامه ISO 13485  از کمپانی BRS و همچنین دریافت پروانه ساخت تجهیزات پزشکی از وزارت بهداشت، برای محصولات خود با نام تجاری Biosafe  شده است.
برای مشاهده تصویر گواهینامه ها کلیک کنید.